Start (wieści)

Witamy na oficjalnej stronie III edycji Ogólnopolskiej Studenckiej Językoznawczej Konferencji Naukowej "JĘZYK W POZNANIU". Znajdują się tu dane na temat konferencji, bieżące wieści, program konferencji, wytyczne dotyczące publikacji referatów, opisy poprzednich edycji oraz kilka przydatnych linków.

12.03 - ruszyła nowa strona konferencji, pod adresem www.kng.amu.edu.pl/jezykwpoznaniu - zapraszamy!

30.09 - jeśli ktoś wysłał tekst pokonferencyjny i/lub recenzję przygotowaną przez opiekuna naukowego i nie otrzymał potwierdzenia, proszony jest o ponowny kontakt z Adrianem Krysiakiem (adrian.krysiak@wp.pl).

29.06 - wytyczne dotyczące artykułów pokonferencyjnych zostały przesłane uczestnikom drogą mailową, wstawiamy je też tutaj (link powyżej); prosimy bezwzględnie dostosować się do wszystkich punktów, by nie było potem problemów z dosyłaniem artykułu do korekty itp.

23.06 - galeria pojawiła się na stronie; od Komitetu Naukowego dostaliśmy informację, że wkrótce zostaną podane nam do wiadomości wytyczne co do publikacji - od razu zostaną one przesłane uczestnikom na maila oraz umieszczone na stronie, prosimy o cierpliwość; postanowiliśmy nie publikować wyników ankiety, uznając ją za informację zwrotną dla nas; postaramy się w przyszłym roku jak najlepiej zrobić to, co teraz zostało uznane za niedostatecznie przygotowane.

17.06 - rozpoczęte zostały prace nad galerią, wkrótce zdjęcia pojawią się na stronie; czekamy też na wytyczne co do publikacji od Komitetu Naukowego.

03.06 - na stronie pojawił się wstępny opis konferencji, plus wrażenia kilku organizatorów; zapewne wkrótce umieścimy też krótkie podsumowanie ankiety.

28.05 - po konferencji; dziękujemy wszystkim za przybycie, wygłoszenie referatów, dyskusję, zachęcamy do wypełnienia ankiety pokonferencyjnej, która pozwoli nam poprawić wskazane mankamenty podczas organizacji kolejnych edycji; jeśli ktoś robił zdjęcia i zechce się nimi podzielić, prosimy o przesłanie ich do Marka Dolatowskiego (dola_r@poczta.onet.pl), później zostaną one opublikowane na stronie.

24.05 - na stronie umieściliśmy aktualny plan, prawdopodobnie już ostateczny; niedawno ukazał się drugi tom publikacji Język w poznaniu, wkrótce umieścimy kilka skanów.

17.05 - zapowiedź Konferencji ukazała się na stronie http://www.sic-egazeta.pl/; dziękujemy Redakcji za zamieszczenie informacji.

08.05 - na stronę wstawiona została aktualna wersja programu, w razie.zmian będzie ona aktualizowana; zachęcamy do zapoznania się z nią.

06.05 - drogą mailową zostały już wysłane zaproszenia do opiekunów naukowych referentów; w ten weekend prawdopodobnie na stronie pojawi się plan konferencji.

22.04 - na stronie pojawiły się już abstrakty wszystkich referatów, które zostały przyjęte; program konferencji powinien pojawić się po Świętach.

15.04 - znamy już wyniki selekcji; właśnie rozpoczynamy prace nad programem Konferencji; niestety, ze względu na dużą liczbę referatów, jesteśmy zmuszeni do skrócenia czasu wystąpień do 15 minut oraz zrezygnować z obiadów; każdy uczestnik powinien był dostać e-mail z informacją o zaakceptowaniu lub nie zgłoszenia; jeśli ktoś nie otrzymał wiadomości, proszę się niezwłocznie skontaktować z Adrianem Krysiakiem (adrian.krysiak@wp.pl); wkrótce na stronie powinny pojawić się konspekty przyjętych referatów, trochę później także program.

22.03 - termin przesyłania zgłoszeń na Konferencję minął parę dni temu, otrzymaliśmy ponad 70 zgłoszeń, co z jednej strony cieszy, gdyż świadczy o sporej popularności całego przedsięwzięcia, ale z drugiej oznacza, że Komitet Naukowy będzie musiał dokonać selekcji, ponieważ nie jesteśmy w stanie umożliwić wszystkim wygłoszenia referatów na jednodniowej Konferencji; prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wieści odnośnie do wyników selekcji.

16.02 - strona została otwarta 16 lutego 2011, równo sto dni przed konferencją. :)